Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka – jest to bowiem często pierwsze formalne przyjęcie, w którym bierze udział. Dlatego tak ważne jest, aby wyglądać na niej odpowiednio. Niestety, nierzadko pokutuje przekonanie, jakoby tylko dziewczęta przykładały się do odpowiedniego doboru dodatków na tę uroczystość. A przecież panowie również powinni zaprezentować się na niej z klasą. Zapewni im to właśnie dbałość o szczegóły. Poza wybraniem odpowiedniego modelu butów, kroju koszuli i doskonałym dopasowaniu garnituru, należy pamiętać również o drobiazgach, które dopełnią eleganckiego wizerunku. Przygotowujesz się do balu studniówkowego? A może szukasz prezentu dla chłopaka, dla którego do wydarzenie zbliża się wielkimi krokami? Zobacz nasze propozycje dodatków ze sklepu galante.pl dla chłopaka na studniówkę!

Eleganckie ubranie na studniówkę – jak dobrać dodatki

Młodzi mężczyźni, którzy w swoim życiu raczej rzadko mają potrzebę występowania w formalnym ubiorze, często potrzebują małej podpowiedzi dotyczącej doboru garderoby na bal w klasie maturalnej. Z pewnością nie należy zapomnieć o odpowiednim garniturze – w klasycznym kolorze i dobrze dopasowanym do sylwetki, eleganckiej koszuli i dopasowanym do całości obuwiu. Jednak całości charakteru nadadzą właśnie dodatki! Te drobiazgi nie tylko dadzą wrażenie spójności, ale też pokażą, że abiturient już teraz dba o swój wizerunek i potrafi zachować się w sytuacjach formalnych. Jeśli sam wkrótce weźmiesz udział w tym wydarzeniu lub szukasz eleganckiego prezentu na tę okazję, zwróć uwagę na:
krawat bądź muchę – najlepsze będą te o klasycznym i eleganckim designie – co nie znaczy nudne. Możemy postawić na kolor, jednak śmieszne wzory i napisy zachowajmy na mniej formalne okazje. Choć wciąż na salonach triumfy święcą krawaty, mucha powoli wraca do łask. Ten niezwykle stylowy, męski dodatek możesz wybrać w wersji wiązanej lub na regulowanym pasku. Drugi wariant zdecydowanie ułatwi jej założenie i będzie odpowiedni dla osoby, której jeszcze brakuje wprawy w jej odpowiednim wiązaniu. Poza tym mamy wtedy pewność, że węzeł będzie wyglądał nienagannie i nie rozwiąże się w trakcie studniówki. Decydując się na krawat, wiedz, że najlepiej wygląda ten jedwabny – poza tym posłuży on bardzo długo, a przecież to bardzo ważny element mody męskiej, który z pewnością jeszcze nie raz się przyda,
spinki do mankietów – to wyjątkowo stylowy drobiazg, który, choć wydaje się niepozorny, z pewnością zwróci uwagę. Wybierz klasyczne wzory, w kolorze złotym lub srebrnym,
pasek – odpowiedni będzie ten elegancki, skórzany. Pamiętaj, że jego faktura i kolor powinny pasować do butów, a jeśli zdecydujesz się na spinki do mankietów czy krawata, dobierz je pod kolor klamry paska,
spinki do krawata – choć nie są u nas zbyt popularne, doskonale dopełnią elegancki, studniówkowy wizerunek. Koniecznie dobierz ją kolorystycznie do pozostałych, metalowych dodatków. Na bal najlepiej wybrać te o prostym, klasycznym designie.
Taki stonowany, stylowy ubiór z pewnością doskonale sprawdzi się na studniówce. Jeśli jednak maturzysta na co dzień ma wyrazisty image i nie będzie czuł się dobrze w tak oszczędnym stylu, nie powinien się do tego zmuszać! Wybranie bardzo oryginalnego garnituru może nie będzie najszczęśliwszym pomysłem, ale już oryginalne dodatki mogą w ciekawy sposób ożywić całość. Kolorowe skarpetki lub przyciągające wzrok spinki do krawata czy mankietów, np. w kształcie motocykli lub instrumentów muzycznych? Dlaczego nie? Za to złym pomysłem będzie dopasowywanie stroju do kreacji partnerki – partner na studniówkę to przecież nie dodatek! Dlatego na galante.pl znajdziesz całą gamę produktów, które pozwolą Ci zachować doskonały wygląd!
Do wyboru dodatków na studniówkę należy podejść z uwagą – potrafią doskonale dopełnić stylizację i dyskretnie podkreślić jej charakter. Taki dopracowany wizerunek z pewnością zrobi wrażenie i będzie fantastycznie prezentować się na zdjęciach.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany