Blond włosy o chłodnym, metalicznym odcieniu to Twoje niespełnione marzenie? Przed podjęciem odpowiednich działań zatrzymuje się lęk, że Twoje włosy po farbowaniu będą zniszczone i nie będzie Ci do twarzy w  nowym looku?Inoa – koloryzacja włosów wykonywana m.in. w sieci Salonów Expert pozwoli Ci na uzyskanie idealnego efektu chłodnego blondu. Po koloryzacji Inoa Blond Resist od L’Oreal Professionel Twoje włosy będą odżywione i miękkie w dotyku nawet bardziej niż przez zabiegiem. Zapomnij o efekcie zniszczonych, sterczących włosów! Nie wierzysz? Sprawdź!

Inoa Blond Resist – właściwości

Sekret produktu do koloryzacji włosów polega na zawarciu specjalnych olejków i całkowitej eliminacji uczulającego skórę głowy, nieprzyjemnie pachnącego amoniaku. Amoniak zamieniono na bezzapachową substancję MEA, a zwyczajową wodę – olejkami. Linia zawiera zestaw odcieni blondu, które całkowicie pokrywają siwiznę i pielęgnują włosy od nasady. Standardowa linia pozwala natomiast na odpowiednie rozjaśnienie lub przyciemnienie włosów nawet do 3 tonów.

Koloryzacja Inoa Blond Resist – zalety

W przeciwieństwie do innych produktów używanych do farbowania włosów, koloryzacja Inoa Blond Resist nie zawiera amoniaku, który powoduje reakcje alergiczne skóry głowy, a co za tym idzie, dba i pielęgnuje skórę głowy, przez co po zabiegu nie swędzi i nie piecze. Włosy po koloryzacji są odżywione, a nie jak zawsze sztywne. Ponadto farba nie wywołuje niepożądanych żółtych refleksów, które zaburzyłyby końcowy efekt chłodnego, eleganckiego blondu, z jakiego słynie choćby francuska gwiazda Catherine Deneuve. Dzięki technologii ODS2 kolor spłukuje się w naturalny sposób po ok. 6 tygodniach od zabiegu koloryzacji. Dodatkową zaletą produktu jest łatwość i szybkość jego przygotowania.

Inoa koloryzacja – efekty

  • jednolity blond kolor,
  • długotrwałe utrzymywanie się koloru,
  • nawilżone i lśniące włosy,
  • miękkie w dotyku włosy.

Otrzymany chłodny błąd jest intensywny i głęboki, a efekty zabiegu koloryzacji utrzymują się nawet do 6 tygodni!

Inoa koloryzacja – przebieg zabiegu w 5 krokach

  1. Przygotowanie do zabiegu koloryzacji

Przed przystąpieniem do farbowania włosów omówisz z fryzjerem planowany kształt i odpowiedni odcień fryzury.

  1. Umycie głowy,
  2. Nakładanie farby,
  3. Malaskowanie i spłukiwanie,
  4. Strzyżenie włosów,
  5. Wysuszenie i modelowanie włosów.

W trakcie tworzenia mieszanki klientka może zobaczyć, jak jest ona tworzona. Całkowity zabieg koloryzacji włosów trwa ok. godziny, ale wszystko zależy od klientki i długości włosów. Skutki uboczne farbowania włosów często wiążą się z niewłaściwym jej nałożeniem lub samodzielnym farbowaniem za pomocą taniej i nieodpowiedniej farby. W rezultacie włosy są zniszczone, sterczące i nie dadzą się żaden sposób ułożyć. Przeciążone długotrwałym i nieumiejętnym farbowaniem osłabiają się i w końcu zaczynają wypadać. Koloryzacja włosów na blond przeprowadzana m.in. w sieci Salonów Expert to doskonała metoda na uzyskanie wymarzonego koloru bez “kurczakowego” efektu, niszczenia włosów i wywoływania alergii skórnych. Zapomnij o siwych włosach i przyciągaj spojrzenia facetów nowym, modnym odcieniem i bądź jak zabójcza i seksowna Charlize Theron w “Atomic Blonde”!

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany