Huczne imprezy, bale i maskarady rozpoczęły się 6 stycznia, czyli od święta Trzech Króli i będą trwać do Środy Popielcowej. Jest mnóstwo rzeczy, które można zrobić, na poprawienie sobie humoru w tym czasie, począwszy od wyjścia do klubu muzycznego, poprzez bal, organizowany przez elegancki hotel, aż po weekendowy wypad w ciekawe miejsce. Niewątpliwie pomoże Ci w tym błysk olśniewających zębów! Sprawdź nasze pomysły na olśniewający uśmiech.

Karnawał czas zacząć!

Początek dobrej zabawy zazwyczaj zaczyna się od lekkiej atmosfery i dystansu do siebie oraz otoczenia. Takie rozluźnienie sprzyja pozytywnym kontaktom międzyludzkim, a także optymizmowi. Co jednak zrobić, żeby poczuć się swobodnie i być sobą, niezależnie od sytuacji? W tej kwestii na pewno pomaga pewność siebie oraz wiara we własne możliwości. Dobrze jest zadbać o samoocenę tak, żeby czuć się komfortowo. Tylko wtedy emanujemy szczęściem i dajemy innym życzliwe nastawienie. Niedoskonałości w uzębieniu często przeszkadzają w wyrażaniu emocji i blokują entuzjazm życiowy. Dlatego warto zadbać o to, żeby Twoje zęby prezentowały się idealnie!

Mistrzowskie oczyszczanie uzębienia

Pierwszym krokiem do profesjonalnego oczyszczania zębów jest usuwanie kamienia nazębnego, czyli skaling i piaskowanie. Pomaga to w pozbyciu się płytki nazębnej, która nie tylko jest siedliskiem bakterii, ale również nieestetycznie wygląda. W Ortofan Clinic wykonuje się pakiet zabiegów mających na celu mistrzowskie oczyszczanie uzębienia, w skład którego wchodzi skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja. Czynności te skutecznie wpływają zarówno na prezencję zębów, jak też na ich ochronę przed próchnicą oraz chorobami przyzębia.

Wybielanie zębów na miarę XXI-wieku

Zęby oczyszczone z kamienia i osadu mogą nie wyglądać zadowalająco. Jeśli więc marzy Ci się rozjaśnienie ich tak, żeby promieniowały świeżością, zdecyduj się na nowoczesne i ekspresowe wybielanie zębów. Można przeprowadzić taki zabieg za pomocą żelu i w ciągu jednej wizyty, Twoje uzębienie może być bielsze, nawet o kilka tonów! Co istotne, bezpieczna metoda stosowana w gabinecie specjalisty nie niszczy szkliwa i nie powoduje uszkodzeń zębów. Kolejną skuteczną metodą jest samodzielne wybielanie zębów w domu, dzięki preparatowi NiteWhite, który dostaniesz od stomatologa. Ten rodzaj wybielania trwa dwa tygodnie.

Licówki jako sposób na perfekcyjne uzębienie

A co w przypadku, kiedy zęby nie prezentują się tak, jak sobie tego życzysz? Czy szpara między jedynkami lub zniszczone, nierówne uzębienie musi być stresem do końca życia? Na szczęście nie, ponieważ współczesna protetyka 3D pozwala na perfekcyjne odwzorowanie zębów i profesjonalną ich odbudowę, w ciągu kilkudziesięciu minut. Możesz więc wykonać licówki, czyli cienkie płytki, przyklejane do zębów, które są doskonałym rozwiązaniem problemów z uzębieniem.. Licówki pełnoceramiczne wykonywane są w Ortofan Clinic tak szybko, dzięki komputerowemu systemowi CEREC, który pozwala na zaprojektowanie i wyprodukowanie wysokojakościowych uzupełnień protetycznych, takich jak licówki, korony, mosty, protezy czy wypełnienia typu onlay, inlay, overlay, bez konieczności wycisków.

Jeśli interesuje  Cię wybielanie zębów, licówki, korony, skaling, piaskowanie czy jakiekolwiek inne usługi, zapisz się na wizytę w Ortofan Clinic! Tel. 22 619 86 81 / 22 618 55 08 Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany