Aktorki w reklamach czy filmach, celebrytki na czerwonym dywanie czy piosenkarki w teledyskach, wszystkie one przyciągają wzrok zachwycającym spojrzeniem. Sekretem powalającego wyglądu gwiazd Hollywood są perfekcyjne rzęsy. Większość z nich używa jednak ich  sztucznych zamienników, które w mgnieniu oka zapewniają wyjątkowy makijaż. Wzorując się na tym efekcie, nowojorska firma stworzyła tusz do rzęs Lash Sensational Maybelline.


Lash Sensational Maybelline – rzęsy niczym skrzydła motyla

Marka Maybelline słynie ze swoich innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym kosmetyki tej firmy wydobywają naturalne kobiece piękno. W mascarze Lash Sensational specjaliści umieścili najnowocześniejszą szczoteczkę wachlarzową o nierównej długości włosków, która perfekcyjnie podkreśla nawet najmniejsze rzęsy, zwiększając ich objętość oraz optycznie wydłużając.
Lekka formuła pozbawiona została obciążających wosków, zamiast których pojawiły się dodatkowe pigmenty, wydobywające głęboką czerń.
Produkt jest niesamowicie trwały i potrafi bez zmian przetrwać cały dzień!

Jakie jeszcze tusze znajdziemy w serii Lash Sensational Maybelline?

Lash Sensational to podstawowa wersja sensacyjnej maskary. Z czasem jednak nowojorska marka ulepszyła jej formułę, tworząc dwie dodatkowe odsłony tego kosmetyku:

 1. LASH SENSATIONAL INTENSE BLACK.
  Zapewnia jeszcze większą precyzję w podkreślaniu i pogrubianiu włosków, dając efekt sztucznych rzęs. Szczoteczka dociera nawet do rzęs niewidocznych na pierwszy rzut oka, podkreślając i rozdzielając je.
  Dzięki zwiększonej zawartości zintensyfikowanej czerni pigmentów otula rzęsy głęboką czernią.
 2. LASH SENSATIONAL LUSCIOUS.
  Formuła tego kosmetyku wzbogacona została o mieszankę dobroczynnych olejków:

  • arganowego,
  • z dzikiej róży,
  • z krokosza barwierskiego.

Produkt dociera do najmniejszych rzęs, podkreślając je i pogrubiając.
Pozostawia efekt gładkich i zwielokrotnionych włosków.


Jakie błędy popełniamy najczęściej, malując rzęsy?

Nawet najlepsza mascara nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeśli źle ją zaaplikujemy. Przygotowaliśmy listę pięciu najczęściej popełnianych przez kobiety błędów podczas makijażu rzęs!

 1. Za dużo warstw.
  Lash Sensational Maybelline, jak większość nowoczesnych tuszy, pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu już po jednym pociągnięciu, mimo to wciąż najczęstszym problemem większości pań są sztucznie wyglądające, posklejane rzęsy, będące efektem zbyt dużej ilości warstw tuszu.
 2. Same końcówki.
  Wiele pań zapomina, że maskary działają, głównie u nasady rzęs, dlatego należy je malować po całej długości. 
 3. Zanurzanie szczoteczki.
  Każda z pań chociaż raz popełniła ten błąd, chcąc nałożyć na szczoteczkę więcej produktu, ,,pompujemy” kosmetyk. Podczas takiego zabiegu do wnętrza opakowania dostaje się duża dawka powietrza, przez co produkt wysycha.
 4. Termin przydatności.
  Po trzech miesiącach w każdym tuszu do rzęs zaczynają rozwijać się bakterie, które mogą powodować podrażnienia i zaczerwienienia oczu, dlatego należy pilnować terminu ważności i stary tusz po prostu wyrzucić.

Zalotka.


Chociaż używanie zalotki nie jest obowiązkowe, warto w nią zainwestować, by wzmocnić efekt tuszu do rzęs. Pamiętaj jednak, by zawsze stosować ją w sposób niezwykle delikatny, przed nałożeniem mascary.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany