Sporty zimowe są w dzisiejszych czasach bardzo modnym sposobem spędzania wolnego czasu. Nawet, jeżeli sami nie jeździmy na nartach, to z pewnością wiele osób w naszych kręgach znajomych uprawia ten sport. Jedni jeżdżą wyłącznie w celach rekreacyjnych i dla przyjemności, a inni na sportowo, biorąc udział w zawodach i przez cały rok co kilka miesięcy wyjeżdżając na stok. Rozważając kupno własnych nart, należy rozważyć kilka podstawowych czynników, takich, jak na przykład to, jak często będziemy z nich korzystać, a co za tym idzie, czy opłaca się nam rzeczywiście je kupować – a może lepiej byłoby je wypożyczyć?

Kiedy wypożyczenie nart się najbardziej opłaca?

Nie ulega wątpliwości, że sytuacją, w której wypożyczenie nart jest najbardziej uzasadnione, jest wypożyczanie ich dla dzieci. Dzieci ciągle rosną i kupowanie nowych nart często jest konieczne co sezon. Dla wielu rodziców, przy na przykład jednym, czy dwóch wyjazdach na narty w ciągu roku, jest to zbyt duży wydatek i wolą zaoszczędzić i wypożyczyć dziecku narty. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście jest to znaczna oszczędność.

Koszt wypożyczenia nart

Wypożyczenie zestawu nart wraz z butami i kijami dla dziecka (opcja Junior) w wypożyczalni nartywarszawa.pl to koszt 50 zł za jeden dzień. W tym przypadku, wyjeżdżając na tydzień, zapłacimy za zestaw 350 zł. Wypożyczenie samych nart kosztuje tyle samo. Ceny nart dziecięcych zaczynają się od 399 zł, więc przy jednym tygodniowym wyjeździe rocznie, większą oszczędnością będzie wypożyczenie nart, jednak już przy dwóch należy się zastanowić nad kupnem. Uzależnione jest to oczywiście od kwoty, jaką chcemy przeznaczyć na narty dla dziecka, jeśli wystarczą nam najtańsze, sprawa jest prosta, jeśli nie, podobnych obliczeń można dokonywać dalej.

Koszt kupna nart

Ceny jednych z tańszych nart dla osoby dorosłej zaczynają się od 799 złotych, te najdroższe oscylują w granicach 3 tysięcy złotych. Wiadomo jednak, że w jeździe na nartach bezpieczeństwo jest kluczową sprawą, a często jakość idzie w parze z ceną. Nie powinno się więc oszczędzać na nartach, szczególnie, jeśli chcemy, żeby posłużyły nam przez kilka lat. Dla wielu osób oprócz bezpieczeństwa, liczy się także wygląd nart, ich kolorystyka i wzory. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie w sklepie narty warszawa.pl– jedną z bardziej wyróżniających się pozycji są narty K2 Revival w jaskrawych kolorach i z dwuletnią gwarancją.

Narty dziecięce

Ceny nart dziecięcych oscylują w granicach 399 – 999 złotych, jednak sklep oferuje także pozycję dziecięcą z wyższej półki – są to narty Fischer RC4 Worldcup, które kosztują 1749 złotych. Kwota, jaką dana osoba chce przeznaczyć na kupno nart dla siebie, czy dziecka jest oczywiście sprawą indywidualną, jednak warto zapoznać się ze wszystkimi możliwościami, jakie są w ofercie, łącznie z opcją wypożyczenia nart.

Narty damskie i męskie

Sklep oferuje narty zarówno damskie, jak i męskie, a także opcje unisex, których jest zdecydowanie najwięcej.

  • ceny nart damskich zaczynają się od 699 złotych, a najdroższe kosztują 2200 zł, przykładowo narty Atomic Affinity Storm są w delikatnej kobiecej kolorystyce;
  • ceny nart męskich zaczynają się od 2499 zł, a kończą na 999 zł.

Bezpieczne i wygodne kupowanie przez Internet

Sklep narty warszawa.pl oferuje swoim klientom możliwość płacenia za sprzęt w ratach – jest to zdecydowanie zaleta, gdy rozważamy kupno własnych nart, ponieważ pozwala nam je zakupić, nie nakazując jednocześnie płacenia od razu całej kwoty. Sklep narty warszawa.pl to profesjonalny sprzedawca sprzętu narciarskiego, który pochodzi z zaufanych i sprawdzonych źródeł. Warto robić w nim zakupy także ze względu na sprawną wysyłkę zamówionego towaru. Po więcej sprzętu narciarskiego zapraszamy na narty warszawa.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany