Pielęgnacja włosów wymaga od nas podjęcia wielu kroków, jednak odżywka do włosów znajduje się na podium. Szczególnie istotna jest pielęgnacja włosów farbowanych. Także włosy suche wymagają od nas szczególnej troski. Dobra odżywka do włosów może nawet zahamować wypadanie włosów!  Jeżeli cierpisz na zniszczone włosy, musisz zadbać, aby pielęgnacja włosów była kompleksowa. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jaka odżywka L’oréal zadba o kondycję Twoich włosów najlepiej! Zobacz, co na ten temat mówią profesjonaliści!

Odżywka L’oréal do włosów zniszczonych

Codzienne suszenie, prostowanie, stylizowanie włosów, a także regularna koloryzacja może sprawić, że Twoje włosy z każdym dniem stają się coraz bardziej zniszczone, słabe, pozbawione blasku. Jeżeli chcemy uratować nasze włosy przed nożyczkami, musimy podjąć odpowiednie kroki, w tym odnalezienie odżywki do włosów, która intensywnie je odżywi i wzmocni! Taką odżywką może być między innymi odżywka Reconstruct, która przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych, mocno uszkodzonych przez czynniki mechaniczne.

Odżywka L’oréal do włosów cienkich

Włosy cienkie są bardzo podatne na uszkodzenia. Potrzebują one jednak nieco innej pielęgnacji niż typowe odżywki do włosów zniszczonych. Włosy pozbawione materii przez uszkodzenia potrzebują odżywki, która przywróci włosom utraconą materię. Kosmetykiem, zapewniającym odnowę włosa jest preparat Re – Create, który wzmacnia, pogrubia i odbudowuje włosy.

Odżywka L’oréal do włosów farbowanych

Kobiety regularnie farbujące włosy, doskonale wiedzą, że to, jak długo i jak intensywnie będzie utrzymywał się ich kolor na włosach, zależy w ogromnym stopniu od odżywki, jaką stosują. Dobra odżywka do włosów nie tylko ochroni kolor przed wyblaknięciem i rozmyciem, ale także wzmocni ich blask. Odżywka do włosów farbowanych to także wygładzenie oraz ułatwianie rozczesywania – włosy farbowane często mają tendencję do puszenia się oraz przesuszenia. Zapytani o zdanie specjaliści L’oréal Professionnel, opowiedzieli nam o innowacyjnej odżywce Vitamino Color A OX, która zapewnia włosom farbowanym odpowiednią pielęgnację.

Odżywka L’oréal na wypadanie włosów

Coraz więcej kobiet narzeka na silną utratę włosów. Niestety, współczesne kobiety są wyjątkowo narażone na wypadanie włosów, ze względu na ich codzienną stylizację, czy nieodpowiednie odżywianie oraz stres. Jeżeli Twoje włosy mają skłonność do wypadania, zadbaj o dobrą odżywkę do włosów. Pamiętaj, że ten objaw wymaga konsultacji z lekarzem!

Odżywka L’oréal do włosów bez objętości

Włosy pozbawione objętości przede wszystkim potrzebują odpowiedniego szamponu do włosów. Aby działanie szamponu było skuteczne, musi być on wspierany działaniem odpowiedniej odżywki, która nie spowoduje, że włosy stają się oklapnięte, a dodatkowo nada im objętości. Taką odżywką jest Volumetry, która dodaje włosom objętości, jednocześnie sprawiając, że włosy są nawilżone i błyszczące. Włosy pozbawione objętości można pielęgnować także za pomocą specjalnych sprayów.

Więcej na temat różnego rodzaju odżywek znajdziesz tutaj.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany