Na zabiegi natury kosmetologicznej, mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej czy cellulitu, zazwyczaj decydują się osoby, u których dieta i ćwiczenia zawiodły. Kliniki medycyny estetycznej oferują różnego rodzaju zabiegi “odchudzające” wykorzystujące metody laserowe, zamrażanie komórek tłuszczowych czy falę radiową. To właśnie z tej ostatniej korzysta urządzenie Maximus TriLipo.

Cellulit oblężony z trzech stron

Wyjątkowość tego urządzenia polega na tym, że wykorzystuje ono połączenie dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (RF) i dynamicznej aktywacji mięśni (Tri Lipo DMA) – i dzięki temu aktywuje równocześnie skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. A zatem nie tylko napina i ujędrnia skórę, ale także redukuje tkankę tłuszczową wraz z cellulitem oraz modeluje sylwetkę. Ponadto skóra staje się odmłodzona, jej koloryt wyrównany, a blizny i rozstępy mniej widoczne.

A więc działając na trzech poziomach – w skórze właściwej, tkance podskórnej i mięśniach – doprowadza do bardziej efektywnego spalania tłuszczu i wysmuklenia ciała. Wykorzystuje do tego proces podgrzewania warstw skóry i tkanki tłuszczowej, w wyniku którego z tej drugiej uwalnia się płynny tłuszcz. Dzięki podgrzaniu metaboliczny proces usunięcia go z organizmu zostaje przyspieszony. Cellulit, oblężony z trzech stron (z zewnątrz, czyli ze skóry, do której przyłożona zostaje głowica urządzenia, z wewnątrz, czyli od mięśni, i bezpośrednio z siebie, bowiem Maximus celuje w tkankę tłuszczową) – nie ma szans.

Jakie wieści z placu boju? – czyli efekty zabiegu Maximusem

Maximus TriLipo ma bogaty arsenał. Posiada końcówkę do zabiegów frakcyjnych falą radiową (technologia TriFractional RF), której energia wywołuje mikrouszkodzenia, aktywizując tym samym naturalny proces gojenia skóry i proces neokolagenezy, za sprawą których powstaje nowa, zdrowa tkanka. Dodatkowo, nienaruszone obszary wspierają regenerację skóry.

Maximus, przez swoje potrójne działanie, może być używany nie tylko do walki z cellulitem. Rozjaśnia również przebarwienia i blizny potrądzikowe, odmładza twarz poprzez głębokie odżywienie skóry, pobudza jej naturalne procesy regeneracji, a tym samym ujędrnia ją i uelastycznia.

Energia TriFractional jest dostarczana w trzech impulsach i dzięki temu penetracja jest głębsza i daje lepsze efekty. Co ważne, pacjent nie odczuwa specjalnego dyskomfortu, a czas rekonwalescencji jest jak najbardziej skrócony.

Cellulit zdekapitowany – czyli przebieg zabiegu

Podczas zabiegu cellulit, oczywiście, nie zostaje ścięty w sposób, w jaki powszechnie rozumie się to słowo. Jest jednak usunięty z organizmu i to poprzez… masaż. Bowiem metoda z użyciem urządzenia Maximus TriLipo opiera się w głównej mierze na masowaniu ciała głowicą, emitującą fale radiowe. W czasie zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, a następnie, gdy uruchomiona zostaje funkcja TriLipo, można poczuć delikatne drżenie, skupiające się na mięśniach. Masaż ciała trwa od 30 do 45 minut, twarzy od 20 do 30.

Efekty ostateczne – cellulit i co jeszcze?

Maximus TriLipo powoduje:

  • poprawę krążenia krwi
  • redukcję cellulitu
  • ujędrnienie i odmłodzenie skóry
  • detoksykacja i drenaż limfatyczny
  • zminimalizowanie zmarszczek
  • usunięcie blizn i rozstępów
  • poprawę napięcia skóry

Jeżeli pragniemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a przegraliśmy batalię z użyciem diet i ćwiczeń, warto zapoznać się z metodą wykorzystującą Maximusa TrilLipo. Zapewni on bowiem więcej, niż tylko utratę kilogramów. Więcej o tym zabiegu przeczytasz na: http://www.drkepa.com/maximus-trilipo.html

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany